Внутрішні конференції ВЦ Алден-Вет проходять відкрито і абсолютно безкоштовно. Ветеринарна лікарня низьких цін була запрошена до таких конференцій як у якості слухачів, так і доповідачів. Спільно з Всеукраїнською Гільдією Ветеринарів було створено нову освітню програму для всіх ветеринарних лікарів України та ближнього зарубіжжя.

Стати учасником такої конференції можна за попередньою реєстрацією просто заповнивши форму.

Всі доповідачі, які виступають на внутрішніх конференціях ВЦ Алден-Вет протягом року отримують бали еквівалентні оплаті майстер-класами міжнародних конференцій. Також, лікар ветеринарної медицини, чия доповідь буде визнаний кращим, шляхом загального голосування, отримує грошову премію від генерального директора ВЦ «Алден-Вет».

Найкращою доповіддю внутрішньої конференції ВЦ Алден-Вет на тему “Кровопаразитарні захворювання” став виступ головного лікаря ВетЛікарні низьких цін на лівому березі  – Шевченко Євгена Віталійовича. Його доклад “Хто сідає першим. Нирка VS Печінка. Принципи лікування бабезіоза з точки зору доказової медицини” вразив усіх присутніх та викликав багато цікавих запитань.

Дякуємо ВЦ Алден-Вет за запрошення та співпрацю!

Наступна зустріч відбудеться 20 квітня о 11:00 в конференц-залі 12 корпусу НУБіП – тема: «Кардіологія». Слідкуйте за нашими новинами.