ХVIII Міжнародна науково-практична ветеринарна конференція Aldenvet IVC Spring. Лікарі Ветеринарної лікарні низьких цін прийняли участь у заході та розширили свої знання разом з ветеринарними лікарями з усієї Європи!

Статистика конференції інтегрувалася в 1121 зареєстрованих учасників і 37 доповідачів. Аlden-Vet IVC Spring включала в себе наступні 9 секцій: ендокринологія, хірургія та ортопедія, паразитології, іхтіології, лікування коней, лікування екзотичних тварин, семінар для заводчиків, а також грумінг. Окремим інститутом виступило відкрите засідання круглого столу з законодавства ветеринарії України. Його учасниками стали як юридичні, так і фізичні особи, зацікавлені в державному впливі на розвиток ветеринарної сфери.

Також у рамках конференції були проведені практичні майстер-класи, шоу-грумінг, виставка екзотичних тварин та семінари для заводчиків.

Ми щиро вдячні нашим партнерам за запрошення та вагомий внесок у світ ветеринарної медицини, який, з кожним сезоном, стає все краще і краще.